Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Klienta karte

Lai iepirkšanās optikas salonā Metropole Jums kļūtu vēl izdevīgāka,
katram klientam dāvinām mūsu pastāvīgā klienta karti!


Ja karte vēl nav Jūsu īpašumā, palūdziet to konsultantam un izmantojiet savas privilēģijas!

Ja mūsu klienta karte ir Jūsu kabatā, varat būt droši, ka Jūs, ģimene un arī draugi var izmantot optikas salonu Metropole piedāvātās iespējas, ko bauda tikai klienta kartes īpašnieki!

Ar klientu karti parūpējies par savām acīm īpaši un izbaudi šādas privilēģijas:

  • -10% atlaidi aksesuāru iegādei;
  • -15% atlaidi kontaktlēcām;
  • -20% atlaidi optometrista vai oftalmologa pakalpojumiem;
  • ...un, protams, mūsuprāt, visizdevīgākā priekšrocība- krāt sestajām brillēm, kuras saņemsiet bez maksas, ja vien būsiet iegādājies 5 brilles!

Krājiet kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, jo tā sestajam, bezmaksas pirkumam, varēsiet sakrāt ātrāk!

Nāc uz jebkuru optikas salonu Metropole visā Latvijā, un saņem savu klientu karti, lai acis iepriecināt ir vēl izdevīgāk!

 

Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017