AAA
Piesakies jaunumiem! Klienta karte
Search
lv ru draugiem.lv facebook.com twitter.com
Rīga
Cēsis
Alūksne
Salaspils
Daugavpils
Jelgava
Jēkabpils
Jūrmala (Kauguri)
Ķekava
Liepāja
Ludza
Ogre
Ogre - Acu centrs
Olaine
Preiļi
Rēzekne
Sigulda
Tukums
Ventspils
Optikas saloni / Liepāja / Kā atrast?

Gaidīsim Jūs optikas salonos Metropole Liepājā!


Liepāja, Jaunā Ostmala 3/5 (t/c Rietumu Centrs)

tālr.: 63421277
mob.: 27741532
liepaja2@optikametropole.lv
 
Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-20:00
Sestdienās: 10:00-20:00
Svētdienās: 10:00-18:00

Liepāja, Klaipēdas iela 62 (t/c XL Sala)

tālr.: 63422300
mob.: 27762178
liepaja3@optikametropole.lv
 
Darba laiks:
Darba dienās: 10:00-20:00
Sestdienās: 10:00-20:00
Svētdienās: 10:00-20:00

 

Vērtīgi izlasīt
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Veicot ikdienas darbus, rūpējies par savu acu aizsardzību!
Vasarā, kad šķiet, varam baudīt brīvdienas kļūt bezrūpīgākiem, jāatceras būt uzmanīgiem pašiem un uzmanīt bērnus. Šis ir laiks, kad visvairāk pavadām dažādos āra darbos – pļaujam zāli, griežam krūmu zarus, zāģējam malku un veicam citus darbus. Veicot tos, lietojiet speciālās aizsargbrilles! Nevaram zināt, vai zālājā nav neliels akmens vai stikla gabaliņš, kas, iekļūstot zāles pļāvējā, var „lidot” un traumēt acis. Zāģējot malku vai griežot zarus – neaizsargātā acī var iekļūt skaida vai iedurties zars, radot nopietnus acs ābola bojājumus
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2012