Jaunākās akcijas
Pastāvīgais piedāvājums
Piedāvājums / Pastāvīgais piedāvājums

 

Arī Optika Metropole vēlas palīdzēt Ukrainas cilvēkiem, kas bēgot no kara šausmām ieradušies Latvijā. Ja jūs vai jūsu draugi, radi ir uzņēmuši bēgļus un kādam ir nepieciešamas brilles, droši vediet šos cilvēkus uz Optika Metropole saloniem visā Latvijā – mēs palīdzēsim!

Bez maksas Ukrainas bēgļiem piedāvājam brilles 50€ vērtībā jeb:
- Briļļu ietvaru Ciara, Italiono vai A&A
- Standarta plastikāta neplāninātas briļļu lēcas ar dzidrināto pārklājumu Organic 1.50 HMC (dioptriju diapazonā +/- 6.00, +/- 2.00cyl) vai Omega Optix bifokālās briļļu lēcas 1.50 HMC (dioptriju diapazonā +3.00/-2.00, bez cyl).

Kā arī šī komplekta ietvaros nebūs jāmaksā par meistara darbu un redzes pārbaudi.

Ja cilvēks izvēlās dārgāku ietvaru vai briļļu lēcas, pasūtījumam tiks piemērota 50€ atlaide, taču par meistara darbu un redzes pārbaudi jāmaksā pēc salona cenrāža.

Viens cilvēks šo piedāvājumu var izmantot vienu reizi un tas nesummējās ar aktuālajām akcijām.
Piedāvājums ir spēkā uzrādot Ukrainas pasi vai Latvijā izsniegtu pagaidu ID karti.

Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022